Bayrak İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Bu sayfamızda bayrak konulu kompozisyon örneğimize yer vererek bayrağın millet için önemi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bir millet için bayrak demek bağımsızlık demektir. Çünkü bayrak milletlerin bağımsızlık yani var olma sembolüdür. Bir ülkenin bayrağı gökyüzünde özgürce dalgalandığı sürece o milletin bayrağın dalgalandığı topraklara hâkim olduğu anlaşılmaktadır.

Bayrağa verilen önem milletlerin varlığına ve bağımsızlığına verilen önemdir. Eğer bir bayrak gökyüzünden indiriliyorsa bu durum aslında o bayrağın sahibi olan ulusun varlığının tanınmadığı anlamına gelmektedir. Bayrak demek millet demek olduğundan her ulusun bayrağına saygı göstermek gerekmektedir. Her milletin fertleri hem kendi bayraklarına hem de başka milletlerin bayraklarına saygı göstermek zorundadır.

Bir millete hakaret edilmek isteniyorsa öncelikle o milletin bayrağına saygısızlık edilmektedir. Bu ise oldukça yanlış ve çok kaba bir davranıştır. Milletimizin varlığının devam etmesi için bayrağımıza sahip çıkmak be bu bayrak uğruna gerekirse canımızı seve seve feda etmek gerekmektedir.

Bayrak İle İlgili Kompozisyon Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Benzer Hesaplamalar

3 Yorum Yapılmış, Siz de Yorumunuzu Hemen Yazabilirsiniz

 1. fatih

  on numara olmuş bence. beğendim.

  Cevap Yaz
 2. Sanane

  Çok güzel olmuş tebrik ederim

  ?????

  Cevap Yaz
  1. fatih

   Sanane kaca gidion

   Cevap Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir