Korkulu Rüya Görmektense Uyanık Yatmak Hayırlıdır

Bu sayfamızda korkulu rüya görmektense uyanık yatmak hayırlıdır ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vereceğiz.

İnsan zaman zaman iş kurmak ya da farklı bir amaç ile riske girmek isteyebilir. Ancak başlanacak olan yeni bir işte eğer risk çok büyük görünüyorsa o işe hiç başlamamak, en baştan vazgeçmek çok daha hayırlı olacaktır. Bir işten en başında vazgeçmek sonradan karşılaşılacak olan zorluklardan kurtulmak en iyisidir.

Her insanın hayatta birtakım hayalleri vardır ve insan bu hayalleri gerçekleştirmek için birtakım girişimlerde bulunur. Ancak bu girişimlerde bulunurken kişi karını ve zararını iyi hesaplamalıdır. Aksi halde insan çok zor durumda kalacak ve bu zorluklar geceleri uyuyamamasına, rahatının kaçmasına sebep olacaktır.

İnsanın her durumu değerlendirebileceği bir aklı vardır. İnsanoğlu bu akıl sayesinde iyi ve kötüyü kolaylıkla değerlendirebilir. Bu sebeple riskleri hesaplarken çok dikkatli olmak, zarara uğramayacak şekilde girişimde bulunmak gerekmektedir.

Korkulu Rüya Görmektense Uyanık Yatmak Hayırlıdır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir