Körle Yatan Şaşı Kalkar

Bu sayfamızda körle yatan şaşı kalkar ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vereceğiz.

Her insan birlikte vakit geçirdiği, sürekli birlikte hareket ettiği kişilerin özelliklerinden zamanla etkilenmektedir. Bu sebeple her insan arkadaşlarına ve dostlarına dikkat etmeli, bu kişileri her zaman doğru ve düzgün insanlar arasından seçmelidir.

İnsanlar genellikle aynı şekilde düşündükleri, aynı şeylerden zevk aldıkları insanlar ile arkadaşlık etmekten hoşlanmaktadır. Bunun aksi bile düşünülecek olsa arkadaşlık yapan kişilerin özellikleri farklı farklı olsa bile bu kişiler zamanla birbirlerinden etkilenecek ve aynı davranışları göstermeye başlayacaktır. İyi özellikleri olan insanlarla arkadaşlık eden insanlar düzgün davranışlarda bulunacakken, kötü alışkanlıkları olan kimselerle arkadaşlık edenlerin davranışları se zamanla bozulacaktır.

İnsanın yakınındakilerden farklı davranması mümkün değildir. Farklı özelliklere sahip kişilerin bir arada bulunması da mümkün olmayacaktır. Bu sebeple her insan arkadaşlarını doğru kişiler arasından seçmeye çalışmalıdır.

Körle Yatan Şaşı Kalkar Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir