Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur

Bu sayfamızda kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vereceğiz.

Her insan doğar, büyür ve yaşlanır. İnsanın çocukluk dönemi her şeyi öğrenmeye başladığı gençlik dönemi ise yetenek ve özelliklerinin netleştiği dönemdir. İnsan yaşlılıkta ise tecrübe sahibi olsa da bildiklerini yapamayacak duruma gelmektedir.

Yaşlı insanlar gençlere göre her zaman tecrübe sahibidir ve bu kişiler mutlaka gençlerden çok daha fazla şey bilmektedir. Ancak yaşlı insanların bildikleri her ne kadar gençlerden çok daha fazla olsa da bu insanlar genellikle sağlık sorunları nedeniyle bildiklerini uygulamayacak hale gelmektedir. İşte bu durumda yaşlı insanlar aman zaman gençler tarafından beğenilmez ve alay edilecek duruma gelir.

Güç ve kuvvetini kaybeden kişiler gün gelip gençlerin alay konusu haline gelmektedir. Ancak bu çok yanlış bir davranıştır. Gençler her zaman yaşlılara saygılı göstermeli, gençliklerinde onların da çok başarılı olduklarını unutmamalıdır.

Kurt Kocayınca Köpeklerin Maskarası Olur Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir