Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir

Bu sayfamızda perşembenin gelişi çarşambadan bellidir sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu konudaki kompozisyon çalışmamıza yer vermeye çalışacağız.

Her insan hayatındaki olayları birbirine bağlı olarak yaşamaktadır. Bu nedenle bir insan hayatını iyi gözlemleyip, analiz ederse başına gelecek olanları ya da yarın ne yaşanacağını önceden kestirebilir.

Hayatta elbette ki sürprizler de vardır ancak yaşadığımız olayların pek çoğu gerçekleşmeden çok daha önce ufak ufak belirtilerini gösterir. Başarılı olan insanlar incelendiğinde bu insanların genellikle geleceği önceden kestirebilen insanlar oldukları gözlemlenmektedir. Bu nedenle her insan hayatını dikkatlice gözlemleyerek gelecek olan tehlikelere karşı önceden önlem almalıdır. Örneğin işleri kötüye giden bir insanın eninde sonunda iflas edeceği önceden bellidir.

İnsan olan biteni iyi değerlendirir, iyi yorumlarsa yarınların kendisine neler getireceğini önceden kestirebilir. Bu nedenle sonradan pişman olmamak için her insanın önlemini önceden alması gerekmektedir.

Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir