Sevgi Paketleri Güvenlik Güçlerini Duygulandırdı

Türkiye’nin son dönemlerinde yaşanan terör olayları birçok insanı derinden üzmüş ve harekete geçirmiştir. Terör operasyonlarında görev yapmış olan ya da görev yapmaya devam eden güvenlik güçleri için Türkiye’nin dört bir yanından çeşitli yiyecekler hazırlanarak kendilerine teslim edildi. El emeği ile yapılmış olan yiyeceklerin dışında, güvenlik güçlerine gönderilen duygu yüklü mektupların da olduğu biliniyor. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sizin için yayımlamış olduğumuz bu haberimizi okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Türkiye’nin bazı bölgelerinde bölücü terör örgütü mensupları için gerçekleştirilen operasyonlar hala devam ediyor. Bu operasyonlarda görev yapan güvenlik güçleri için Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen çeşitli yiyecekler ile duygulu mektuplar, onlara güç vererek destek sağlıyor.

 

Bölgedeki güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, öğrenciler, asker aileleri ile vatandaşlar tarafından gönderilen paketler, operasyon bölgelerindeki güvenlik kuvvetlerine ulaştırıldı. Türkiye’nin dört bir yanından gönderilmiş olan bu yiyeceklerin ve duygu yüklü mektupların bulunduğu paketler sevgi paketi olarak adlandırılıyor. Güvenlik güçlerinin “sevgi paketi” diye isimlendirdiği kolilerde el emeği ile hazırlanmış yiyecekler ile asker ve polislere hitaben yazılmış mektuplar bulunuyor.

Sevgi paketi olarak adlandırılan bu paket içerisinde bulunan asker ya da polis memurlarına yazılmış olan birçok duygu yüklü mektup bulunuyor. Bunun yanı sıra insanların el emeği ile yapılmış olan çeşitli yiyecekler de bulunuyor. İçerisinde çeşitli yiyecek ve duygu yüklü mektupların bulunduğu bu sevgi paketi zırhlı araçlar ile birlikte operasyon bölgelerine getirildi. Getirilen bu paketler ise asker ve polislerin birlikte oturmuş olduğu yemek masaları üzerinde açılarak kendilerine teslim edildi.

 

Benzer Hesaplamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir